Změna termínu FOR CITY 2020

Vážení vystavovatelé, slibně rozjeté přípravy nového veletrhu FOR CITY, který se měl letos poprvé uskutečnit v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH, se bohužel pozastavily vlivem coronavirové pandemie a následných opatření vlády. Od března sledujeme vývoj situace a následné rozvolňování opatření.

V současné době posuzuje odborná skupina Ministerstva zdravotnictví pro uvolňování opatření a zákazů náš návrh na vyjmutí veletrhů ze zákazu konání hromadných akcí a stanovisko bude známo již brzy. Věříme, že rozhodnutí vlády bude pozitivní a podzimní veletrhy na PVA EXPO PRAHA se budou moci konat za důsledného dodržování bezpečnostních opatření k zajištění bezpečnosti návštěvníků i vystavovatelů. Restart veletrhů podporuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR i Hospodářská komora ČR.

Souběžně se stavebním veletrhem FOR ARCH se tedy z výše uvedených důvodů letos oproti plánovaným třem dnům uskuteční jednodenní výstava inovativních technologií a řešení pro města, obce i regiony FOR CITY. Tato výstava i odborná konference Smart city FOR ARCH se uskuteční v pátek 25. 9. 2020 na PVA EPXO PRAHA, Vstupní hala II, Kongresový sál a foyer.

Termín přihlášek k účasti na jednodenní výstavě FOR CITY za zvýhodněných podmínek pro vystavovatele bude prodloužen do 30. 6. 2020.